Ekspres Melitta® Caffeo® Passione® | Srebrny | + 1 kg kawy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Melitta
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 1 787,80 zł 2 199,00 zł
  • Oblicz

CAFFEO® Passione®

Cudowne niewielkie urządzenie pozwalające na czerpanie radości ze świeżej kawy.


Poczuj radość płynącą ze świeżej kawy przygotowywanej w urządzeniu o nowym kompaktowym rozmiarze: Nowa Melitta® Caffeo® Passione® ze specjalnym systemem aromatowym Melitta®.

W zakresie różnorodności Caffeo® Passione® zachwyca również pod względem automatycznego spieniacza mleka, za pomocą którego można w mgnieniu oka przygotować kawę z mlekiem.

 

 

Caffeo® Passione®

Niesamowicie kompaktowe urządzenie które przyrządzi świeżą kawę każdego dnia. Nowa Melitta® Caffeo® Passione® ze specjalnym Melitta® Best Aroma System.


Uszczelka Aromasafe® 

Na pokrywce zbiornika na kawę zapewnia, że aromaty z ziaren kawy nie uciekną i są doskonale chronione. Funkcja Bean to Cup zapewnia że zmielona zostaje tylko ta porcja kawy która jest potrzebna do przygotowania napoju. 

 

Auto Cappuccinatore

Poza podstawowymi czarnymi kawami daje nam możliwość wykonania różnorodnych specjałów z mlekiem dzięki praktycznemu spieniaczowi Auto Cappuccinatore.

 Kompaktowy i nowoczesny design

 

Caffeo® Passione® stawia nowe standardy kompatybilności urządzeń. Kwadratowa forma jest imponująca dzięki której zawsze znajdziesz odpowiednie miejsce na ekspres w swoim domu.
 

 


Regulowana wylewka

Wylewka ekspresu  Caffeo® Passione®  jest regulowana do każdej wysokości filiżanki, czyli maksymalnie 135mm. 

 
 

Kawy podwójne

 

Dzięki tej funkcji możesz przygotować dwie kawy w tym samym czasie.

 Prosty w obsłudze

Intuicyjny panel z zintegrowanym wyświetlaczem na którym pojawiają się komunikaty w postaci symboli sprawia, że ekspres jest nadzwyczajnie prosty w obsłudze. Wybór wielkości filiżanki poprzez trzy zaprogramowanie przyciski: mała, średnia, duża.  

 

Ekspres Caffeo® Passione® automatycznie będzie informował nas kiedy należy wyczyścić moduł parzenia kawy za pomocą tabletki jak i wykonać odkamienianie odpowiednim komunikatem na wyświetlaczu.Możliwość wymontowania modułu parzenia

W bardzo prosty sposób można wyciągnąć moduł parzenia, dzięki czemu można dokładnie wyczyścić wnętrze ekspresu.Tryb oszczędzania energii

Tryb oszczędzania energii powoduje obniżenie temperatury grzania i wyłącza oświetlenie pola obsługi. Urządzenie wyłącza się po wyznaczonym czasie automatycznie gdy nie jest przez dłuższy czas obsługiwane.