Ekspres Melitta® Caffeo® Varianza® CSP | srebrny | menu PL | + 2 kg kawy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Melitta
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 2 682,11 zł 3 299,00 zł
  • Oblicz

Caffeo® Passione® OT


Teraz tak łatwo możesz cieszyć się pyszną kawą - wystarczy wcisnąć przycisk.


Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo i dużo, dużo więcej - teraz wystarczy wcisnąć przycisk, aby móc delektować się wykwintną kawą, spienionym mlekiem oraz otrzymać gorącą wodę. Po prostu wybierz jeden z 10 rodzajów kawy i ciesz się pyszną kawą i pełnym aromatem. Ekspres do kawy Melitta® Caffeo® Passione® OT ma elegancki i kompaktowy design. Znajdzie się na niego miejsce w każdej kuchni. Ekspres do kawy Caffeo® Passione® OT zaskakuje intuicyjną obsługą i łatwo można go utrzymać w czystości.

 


My Bean Select®

My Bean Select® daje Ci możliwość jednorazowego przyrządzenia specjału kawowego z innego rodzaju ziaren. Bardzo praktyczna miarka do kawy jest zintegrowana ze standardowym zbiornikiem na kawę ziarnistą (125g). Wystarczy, że wsypiesz upragnioną ilość kawy do spustu, i wybierzesz napój.


Uszczelka Aromasafe® na pokrywce zbiornika na kawę zapewnia, że aromaty z ziaren kawy nie uciekną i są doskonale chronione. Funkcja Bean to Cup zapewnia że zmielona zostaje tylko ta porcja kawy która jest potrzebna do przygotowania napoju. Wbudowany młynek mieli ziarna do końca, czyli następuje efekt pustego mielenia który zapewnia, że nie zmieszają się dwa rodzaje kaw.

 

 

 
10 specjałów kawowych

Dzięki przyciskom na froncie ekspresu możesz przyrządzić 4 klasyczne napoje: espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku. 

Używając funkcji „recipes” możesz przyrządzić pozostałe specjały: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte i café au lait.

Funkcja One Touch

 

Nieważne czy chcesz przygotować swoją indywidualnie zaprogramowaną kawę, ciepłe mleko lub wodę 

Wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.Kolorowy wyświetlacz TFT

Wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz TFT pozwala na intuicyjną obsługę dla maksymalnie łatwego użycia. 

Na ekranie pojawiają się dokładne komunikaty i instrukcje.

Oryginalne przepisy specjałów kawowych

Specjały kawowe są przygotowywane w odpowiedniej kolejności, zgodnie z oryginalnymi włoskimi przepisami. 

Więc, do latte macchiato, espresso jest dodane po podaniu mleka niespienionego i spienionego. Dla cappuccino, espresso jest podane przed spienionym mlekiem.

Zintegrowana wylewka i podświetlenie filiżanki

Kawa, mleko podgrzane/spienione i gorąca woda – dzięki zintegrowanej wylewce oznacza, że nie musisz przesuwać filiżanki niezależnie od tego jaki napój przyrządzasz. 

Wysokość wylewki to 135mm, dzięki której możemy użyć wysokie filiżanki do latte macchiato.

Kawy podwójne

Dzięki tej funkcji możesz przygotować dwie kawy w tym samym czasie, bez przesuwania filiżanek. 

Czyli przygotujemy dwie kawy czarne na raz.Łatwe Czyszczenie

Dzięki programie Easy Cleaning płukany jest moduł mleczny, w higieniczny sposób za pomocą pary. Po każdym przyrządzeniu napoju z mlekiem, urządzenie sygnalizuje konieczność przeprowadzenia programu Easy Cleaning, można tego dokonać od razu lub w późniejszym czasie.

Ekspres Caffeo® Varianza® automatycznie będzie informował nas kiedy należy wyczyścić moduł parzenia kawy za pomocą tabletki jak i wykonać odkamienianie odpowiednim komunikatem na wyświetlaczu.Możliwość wymontowania modułu parzenia

W bardzo prosty sposób można wyciągnąć moduł parzenia, dzięki czemu można dokładnie wyczyścić wnętrze ekspresu.

Tryb oszczędzania energii

Tryb oszczędzania energii powoduje obniżenie temperatury grzania i wyłącza oświetlenie pola obsługi. Urządzenie wyłącza się po wyznaczonym czasie automatycznie gdy nie jest przez dłuższy czas obsługiwane.