Ekspres Melitta® Caffeo® Ci® | srebrny | menu PL | + 1kg kawy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Melitta
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 2 438,21 zł 3 790,00 zł 2 999,00 zł
  • Oblicz
 
 
MENU W JĘZYKU POLSKIM!

Melitta® CAFFEO® CI®

Inteligentna technologia zapewniająca osiągnięcie indywidualnego smaku.

Dla wielu koneserów kawy, osobisty przepis na kawę ma charakter wyjątkowej filozofii. Melitta® CAFFEO® CI® w łatwy sposób dostosowuje się do indywidualnych preferencji 4 użytkowników. Dzięki funkcji "My coffee", moc kawy, temperatura, ilość kawy, mleko oraz ilość spienionego mleka, jak również inne parametry kawy mogą być w łatwy sposób zapisane w profilu osobistym i przywołane na życzenie. Specjalnym dodatkiem Melitta® CAFFEO® CI® jest możliwość przygotowania dwóch kubków kawy, po naciśnięciu jednego przycisku - jeśli chcecie cieszyć się kawą we dwoje.

 Mission Eco & Care

Mission eco & care


Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

 

 

 

Wybór ziarnaWybór ziarna

W celu idealnego przygotowania różnych rodzajów kawy, CAFFEO® CI® wyposażony jest w dwu-komorowy pojemnik na ziarno kawy. Bez względu na to, czy jest to poranne cafe creme czy poobiednie espresso, miłośnicy kawy mogą w łatwy sposób przed przygotowaniem wybrać kawę łagodną lub mocne espresso. Dzięki zintegrowanemu podajnikowi istnieje również możliwość przygotowania kawy ze świeżo zmielonych ziaren.

 

 

 

Łatwa nawigacja

 

Łatwa nawigacja


Dzięki prostej nawigacji po menu obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Podświetlane przyciski sterowania wskazują opcje obsługi. Pokrętło zapewnia łatwą nawigację w obrębie menu. Wyświetlacz tekstowy zapewnia przejrzyste instrukcje - począwszy od przygotowania kawy aż po program czyszczenia.

 

 

 

Funkcja One Touch

 

Funkcja One Touch


Niezależnie od tego, czy masz ochotę na jedną z zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu potrzebujesz gorącej wody, za jednym wciśnięciem przycisku otrzymasz swój ulubiony napój.

 

 

 

Łatwe czyszczenie

 

Łatwe czyszczenie


Dzięki programowi "Łatwego czyszczenia", system mleka czyszczony jest w sposób szybki i higieniczny. Części urządzenia mające styczność z mlekiem są przepłukiwane gorącą wodą, a następnie czyszczone gorącą parą. "Łatwe czyszczenie" może zostać wykonane zawsze w razie potrzeby. CAFFEO®CI® po każdym przygotowaniu mleka przypomina automatycznie o konieczności wyczyszczenia systemu.

 

 

 

Oryginalny proces przygotowywania kawy

 

Oryginalny proces przygotowywania kawy


Specjały kawowe przygotowywane są poprzez zastosowanie właściwej kolejności dodawania składników, zgodnie z oryginalnymi włoskimi recepturami. W przypadku cappuccino, espresso nalewane jest przed spienionym mlekiem.

 

 

 

Filtr wody

 

Filtr wody


CAFFEO® CI® może być obsługiwane za pomocą filtra wody Melitta® Claris®. W przypadku korzystania z tego filtra, przed przyrządzeniem kawy Twoja woda będzie zawsze właściwie przefiltrowana, gwarantując tym samym czystość i optymalną przyjemność smaku. CAFFEO® CI® posiada również zabezpieczenie przed zakamienieniem.

 

 

 

 

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

 

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

Otwór wylotowy typu All-in-One z dwiema dyszami na kawę, jedną na mleko i mleko spienione oraz jedną na gorącą wodę pozwala na przygotowanie ulubionego napoju bez przemieszczania filiżanki. Przyjemne oświetlenie LED ukazuje Twoją ulubioną kawę w najlepszym świetle. Wysokość regulowana do 140 mm, dzięki czemu zmieszczą się nawet wysokie szklanki do latte macchiato.

 

 

 

 

Tryb Podwójnego Kubka

 

Tryb podwójnej filiżanki


Możliwe jest jednoczesne napełnianie dwóch filiżanek kawy. (kawy czarne i mleczne)

 

 

 

 

Łatwe czyszczenie parą wodną

 

Łatwe czyszczenie parą wodną


Oprócz zintegrowanego programu do dokładnego czyszczenia systemu mleka, funkcja Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną) oznacza możliwość wyczyszczenia urządzenia w sposób szybki i higieniczny. Części mające styczność z mlekiem czyszczone są za pomocą gorącej wody i pary - zależnie od wyboru, po każdej filiżance kawy lub osobno za pomocą menu.

 

 

 

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

 

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia


Caffeo Ci® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

 

 

 

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku

 

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku


Dzięki praktycznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.